Курси UX/UI дизайну
Навчання професії UX/UI дизайнера

Правила курсів UX/UI дизайну UXanswer

img

Основні правила наших курсів

Просимо звернути увагу

1. Тривалість кожного зайняття становить 2 години (120 хвилин). Тривалість спеціальних тренінгів, воркшопів тощо визначається окремо.

2. Зайняття починаються о 19-00 і закінчуються о 21-00 (окрім спеціальних тренінгів, воркшопів тощо).

3. Якщо студент запізнюється більше, ніж на 15 хвилин, він/вона має повідомити про це адміністрацію за вказаними контактами.

4. Викладач може затриматися, але не більше, ніж на 15 хвилин, про що групі повідомлює адміністратор учбового центру. Відповідно, в такому випадку трохи зміщується час завершення зайняття.

5. Студенти мають з'являтися на зайняття в охайному вигляді, поводити себе чемно і виховано. Викладач має право не допустити до зайнять студентів, чий вигляд або поведінка не відповідає загально встановленим нормам, заважає роботі викладача, псує настрій іншим студентам групи тощо.

6. Навчання відбувається в умовах взаємної поваги та культури спілкування. Не припускається вживання ненормативної лексики, різких висловів тощо. Можливі, в межах дозволеного, невеличкі необразливі жарти, оскільки наші курси передбачають живе вільне спілкування.

7. Студенти мають розуміти, що для успішного закінчення курсів необхідно сумлінно працювати на зайняттях і сумлінно виконувати домашні завдання. Наші викладачі не є наглядачами, тому студенти мають самі бути зацікавленими в тому, аби знаходити час на зайняття і домашню роботу.

8. Ми передбачаємо також активну участь студентів у зайняттях. Мається на увазі, що студенти приходять із настроєм співпраці, а не просто мовчки посідити і послухати лекцію. В нас немає лекцій як таких, а є двостороння робота викладача і групи.

9. Наші курси надають важливі практичні знання і навички. Але вони не є такою собі "чудодійною таблеткою", прийнявши яку можна одразу знати все і вміти робити все. Для того, щоб стати сильним спеціалістом, потрібно багато працювати, дізнаватися і вчити, під час наших курсів та після їх закінчення.

10. Перше зайняття кожної групи є спеціально безкоштовним. Це робиться для того, аби студенти все побачили на власні очі і прийняли усвідомлене рішення про оплату і навчання. Якщо студент раптово побажає покинути курси після того, як відвідає декілька зайнять, то оплата не повертається.

11. Оплата не повертається також якщо студент пропускає велику кількість зайнять, не встигає виконувати домашні завдання, не вкладається у терміни виконання курсового проекту тощо за власних причин. Зазвичай наші викладачі дуже продумано розподіляють навантаження, враховуючі особистісні дані кожного студента. У разі дуже довгої відсутньості і невиконання завдань через хворобу студенту запропонується пройти курс повторно у наступній групі.