Курси UX/UI дизайну
Навчання професії UX/UI дизайнера

Курс "Введення в UX/UI дизайн"

img

Введення в UX/UI дизайн

Інформація про курс

  • Тривалість 3 тижні (6 зайнять)
  • Розклад Вівторок
  •   П'ятниця
  • Місце Київ, коворкінг DataHub, М Олімпійська
  • Старт Травень 2018
  • Вартість 2000 грн за весь курс
  •   Перше зайняття - безкоштовне
  • Потрібно Цікавість до UX/UI дизайну
  •  Принаймні базова англійська для розуміння термінів

Опис курсу

Курс призначений для початківців без досвіду, які тільки знайомляться із UX/UI проектуванням. Ми розглядаємо всі важливі теоретичні питання, які мають сформувати підгрунтя академічних знань UX/UI дизайнера. Хоча мова йде про теорію, кожна тема вивчається або на практичних прикладах, або практичними завданнями.

Цей курс буде корисним тим, хто ще не стикався із UX/UI проектуванням. Також тим, хто бажає упорядкувати свої розрізнені або неповні знання.

Для новачків курс пропонується в якості теоретичної підготовки до професійного курсу UX/UI проектування.

Цей курс надає:
  упорядковану систему базових знань про User Experience, User Interface, User Interaction
  розуміння того, як саме працює UX/UI проектувальник і в чому сутність його роботи
  чітке уявлення процессу та етапів UX/UI проектування
  знайомство із методами та інструментами UX/UI проектування, які використовуються у реальній роботі
  знання щодо того, як виконується UX/UI проект в IT компанії
  загальну теоретичну підготовку до фаху UX/UI дизайнера

 

Програма

  Блоки питань
1 Що таке UX і що таке UI. Відміність та взаємозв'язок UX і UI. Передумови та історія виникнення концепції UX. Поняття Usability. Ключові постаті та наукові підходи до UX/UI дизайну.
2 Взаємодія людини та оточуючих систем: комп'ютерів і програм, фізичних речей та пристроїв. Стандарт ISO 9241-210. Поняття User та філософія User Centered Design. Що таке Інтерфейс Користувача - UI. Види та історія розвитку інтерфейсів.
3 Хто такий UX/UI дизайнер. В чому полягає сутність роботи UX/UI проектувальника. Що має знати і уміти UX/UI фахівець. Як UX/UI дизайнер працює у проектній команді, з ким взаємодіє і як скеровує свою роботу.
4 Життєвий цикл розробки продуктів та рішень. Місце UX/UI проектування в цьому циклі. Як розпочинається, ведеться, закінчується і передається проектна частина UX/UI.
5 Етапи та кроки UX/UI проектування - від аналітики до прототипування та фінального тестування. Що саме робить UX/UI на кожному із етапів. Які методи та інструменти використовує UX/UI дизайнер на кожному кроці. Які UX/UI артефакти та результати очікуються в проекті. Методології Lean UX та Agile UX.
6 Розвиток науки та практики UX/UI проектування. Нові сфери застосування UX/UI (Virtual Reality, Internet of Things тощо). Перспективи професії UX/UI дизайнера.
Зареєструватись