Курси UX/UI дизайну
Навчання професії UX/UI дизайнера

Відповіді на можливі запитання

img

Відповіді на можливі запитання

Що це за курси?

Курси навчання професії UX/UI дизайнера, зокрема проектування досвіду користувача (User Experience Design) та дизайну інтерфейсів (User Interface Design).
Для новачків без досвіду, які хочуть стати UX/UI проектувальником, та досвідчених, які хочуть закріпити свої навички.
Ми, викладачі - практикуючі фахівці, які працюють в західних компаніях повного циклу розробки IT продуктів: мобільних додатків, веб додатків, десктопних програм тощо.
Наша мета - допомогати тим, хто зацікавлений у професії UX/UI дизайнера. Ми вважаємо світ UX/UI однією спільнотою, що має існувати на засадах взаємної допомоги, відкритої комунікації та розподілу знаннями.
А що таке Проектування Досвіду Користувача - User Experience Design?

У прикладному, вузькому розумінні в контексті курсів - проектування інтерфейсу, компонентів і загальної взаємодії користувача із додатком, програмою або комп'ютерним пристроєм.
Більш широке тлумачення, зокрема, доступне тут.
Чи будуть ці курси мені корисні?

Так, якщо ви дійсно цікавитесь розробкою інтерфейсів і маєте твердий намір стати UX/UI дизайнером.
Де проходять курси?

В Києві, в коворкінзі DataHub, М Олімпійська.
Чи є он-лайн чи віддалене навчання?

Наразі зайняття проходять тільки в аудиторії.
Яка частота зайнять?

Два рази на тиждень.
Яка тривалість зайняття?

2 години (120 хвилин). Початок о 19-00.
Зайняття - це тільки лекції?

Ні. Зайняття є активною роботою, де, по-перше, викладається навчальний матеріал, а по-друге, йде його активне опрацювання студентами. Мається на увазі вирішення практичних завдань із реальної практики. Тобто ви маєте бути готовими до активної участі. В нас немає пасивного прослуховування якихось занудних лекцій.
Чи задаються домашні завдання?

Так. Домашні завдання є невід'ємною частиною курсу. Але не хвилюйтесь, ваш викладач буде на зв'язку і буде допомагати. Єдине побажання в тому, що ви маєте бути готовими безумовно знаходити час на домашню роботу. Не лінитися і не шукати виправдань. Інакше ефект від курсу буде меньшим, ніж очікується.
Скільки людей в групі?

До 10. Така кількість дозволяє приділяти якомога більше уваги до кожного.
Яка мова викладання?

Українська, російська чи англійська - за погодженням із групою.
Не вмію малювати, чи можу я стати UX/UI дизайнером?

Проектування UX по суті не має відношення до малювання як такого - там достатньо скетчів, схематичних нарисів.
А ось візуальний та графічний дизайн UI потребує певних графічних навичок, відчуття стилю, художньої гармонії. Також необхідне вміння працювати у графічних редакторах, створювати векторну графіку.
В Києві і взагалі в інтернеті є багато подібних курсів. При чому кожного дня їх стає все більше. Так чому ж саме UXanswer?

Дійсно, за бажанням ви можете знайти багато інших хороших курсів UX/UI на будь-який смак. Сьогодні це не проблема.
UXanswer - це наша особиста ініціатива допомоги і поширення знань. Ми знаємо, що сьогодні все більше людей цікавляться UX/UI дизайном, але відчувають великі труднощі із дієвим навчанням. Тому що одна справа -час від часу читати книжки або дивитися онлайн уроки, а зовсім інша - у супроводі досвідчених фахівців отримати системні, практичні і робочі знання.
Нам часто дорікають: мовляв, ви готуєте конкурентів. А ми відповідаємо, що готуємо майбутніх колег, і ні в якому разі не конкурентів. Тому ми віддаємо цим курсам багато своєї енергії, відповідальності та натхнення.
Чому на сайті не вказана детальна інформація про викладачів?

Наша головна мета полягає у допомозі спільнодумцям, а не у саморекламі. Оскільки ми працюючи UX експерти, то не потребуємо широкої відомості. Але ми нічого не приховуємо і на першому зайнятті відкрито розповідаємо про себе і свій досвід.
Перше зайняття - безкоштовне?

Ми розуміємо ваші можливі сумніви. Ви можете вагатись у виборі, чи бути невпевненими у форматі навчання тощо.
Для таких випадків ми вирішили починати кожен курс із першого безкоштовного зайняття. Це повноцінне зайняття, на якому викладається матеріал у повному обсязі. У вас буде змога оцінити якість викладання, познайомитись із викладачем і зрозуміти специфіку навчання. В кінці зайняття у вас буде вибір - оплатити курс і продовжувати навчання, чи залишити клас.
Якщо я потім зрозумію, що UX/UI дизайн мене не цікавить?

Впевнені, що такого не станеться. Але як би не було, ви вільні залишити курс в будь-який момент. Уточнюємо, що оплата в такому разі не повертається.
Чи я почну працювати UX/UI дизайнером по закінченню курсів?

Якщо ви успішно пройдете основний курс, старанно засвоюючи матеріал та виконуючи всі завдання, то будете мати необхідні знання та навички, аби претендувати на відкриті вакансії UX/UI дизайнера.
Скоріш за все, вам також буде потрібно портфоліо. Одна робота в порфтоліо буде вашим курсовим проектом.
Також ми проводимо невеличкий тренінг щодо пошуку роботи, створення резюме та проходження співбесіди.
Ми підтримуємо своїх випускників і після закінчення курсів.
Всі наші студенти, які ставили за мету стати UX/UI спеціалістом і старанно навчались, вже працюють за новою спеціальнстю. Деякі навіть у топ IT компаніях.

Дякуємо і чекаємо на зустріч!