Курси UX/UI проектування
Навчання професії UX/UI дизайнера

Відповіді на можливі запитання

img

Відповіді на можливі запитання

Що це за курси?

Курси навчання професії UX/UI дизайнера, зокрема проектування досвіду користувача (User Experience Design) та дизайну інтерфейсів (User Interface Design).
Для новачків без досвіду, які хочуть стати UX/UI проектувальником, та досвідчених, які хочуть закріпити свої навички.
Ми, викладачі - практикуючі фахівці, які працюють в західних компаніях повного циклу розробки IT продуктів: мобільних додатків, веб додатків, десктопних програм тощо.
Наша мета - допомогати тим, хто зацікавлений у професії UX/UI дизайнера. Ми вважаємо світ UX/UI однією спільнотою, що має існувати на засадах взаємної допомоги, відкритої комунікації та розподілу знаннями.
А що таке Проектування Досвіду Користувача - User Experience Design?

У прикладному, вузькому розумінні в контексті курсів - проектування інтерфейсу, компонентів і загальної взаємодії користувача із додатком, програмою або комп'ютерним пристроєм.
Більш широке тлумачення, зокрема, доступне тут.
Чи будуть ці курси мені корисні?

Так, якщо ви дійсно цікавитесь розробкою інтерфейсів і маєте твердий намір стати UX/UI дизайнером.
Де проходять курси?

В Києві, в коворкінзі DataHub, М Олімпійська.
Чи є он-лайн чи віддалене навчання?

Наразі зайняття проходять тільки в аудиторії.
Яка частота зайнять?

Два рази на тиждень.
Яка тривалість зайняття?

2 години (120 хвилин). Початок о 19-00.
Зайняття - це тільки лекції?

Ні. Зайняття є активною роботою, де, по-перше, викладається навчальний матеріал, а по-друге, йде його активне опрацювання студентами. Мається на увазі вирішення практичних завдань із реальної практики. Тобто ви маєте бути готовими до активної участі. В нас немає пасивного прослуховування якихось занудних лекцій.
Чи задаються домашні завдання?

Так. Домашні завдання є невід'ємною частиною курсу. Але не хвилюйтесь, ваш викладач буде на зв'язку і буде допомагати. Єдине побажання в тому, що ви маєте бути готовими безумовно знаходити час на домашню роботу. Не лінитися і не шукати виправдань. Інакше ефект від курсу буде меньшим, ніж очікується.
Скільки людей в групі?

До 10. Така кількість дозволяє приділяти якомога більше уваги до кожного.
Яка мова викладання?

Українська, російська чи англійська - за погодженням із групою.
Не вмію малювати, чи можу я стати UX/UI дизайнером?

Проектування UX по суті не має відношення до малювання як такого - там достатньо скетчів, схематичних нарисів.
А ось візуальний та графічний дизайн UI потребує певних графічних навичок, відчуття стилю, художньої гармонії. Також необхідне вміння працювати у графічних редакторах, створювати векторну графіку.
В Києві і взагалі в інтернеті є багато подібних курсів. При чому кожного дня їх стає все більше. Так чому ж саме UXanswer?

Дійсно, за бажанням ви можете знайти багато інших хороших курсів UX/UI на будь-який смак. Сьогодні це не проблема.
UXanswer - це наша особиста ініціатива допомоги і поширення знань. Ми знаємо, що сьогодні все більше людей цікавляться UX/UI дизайном, але відчувають великі труднощі із дієвим навчанням. Тому що одна справа -час від часу читати книжки або дивитися онлайн уроки, а зовсім інша - у супроводі досвідчених фахівців отримати системні, практичні і робочі знання.
Нам часто дорікають: мовляв, ви готуєте конкурентів. А ми відповідаємо, що готуємо майбутніх колег, і ні в якому разі не конкурентів. Тому ми віддаємо цим курсам багато своєї енергії, відповідальності та натхнення.
Якщо мені не сподобається?

Ми розуміємо, що у багатьох людей можуть бути сумніви - мовляв, що це за курси? Що за люди викладають? Чи вірний вибір?
Для таких випадків ми вирішили починати кожен курс із першого безкоштовного зайняття. Це повноцінне зайняття, на якому викладається матеріал у повному обсязі. У вас буде змога на власні очі побачити, що і як, познайомитись із викладачем, зрозуміти специфіку навчання. В кінці зайняття у вас буде вибір - оплатити курс і продовжувати навчання, чи залишити клас.
Якщо я потім зрозумію, що UX/UI дизайн мене не цікавить?

Впевнені, що такого не станеться. Але як би не було, ви вільні залишити курс в будь-який момент. Уточнюємо, що оплата в такому разі не повертається.
Чи я почну працювати UX/UI дизайнером по закінченню курсів?

Якщо ви успішно пройдете основний чи додатковий курс, старанно засвоюючи матеріал та виконуючи всі завдання, то будете мати необхідні знання та навички, аби претендувати на відкриті вакансії UX/UI дизайнера.
Скоріш за все, вам також буде потрібно портфоліо. Одне із зайнять курсу присв'ячено порадам щодо пошуку роботи, створення резюме та UX/UI портфоліо.
Ми підтримуємо своїх випускників і після закінчення курсів.


Дякуємо і чекаємо на зустріч!